ÖZELLİKLER

Anasayfa/ Sanal Mağaza Özellikleri

Kolay, hızlı mağaza yönetimi

Zaman alıcı işleri basit araçlarımız ile kolayca halledin

Profesyonel Tasarımlardan Seçin

Profesyonel tasarımcı ve web artislerinin elinden çıkmış mağaza tasarımları ile müşterilerinizin ilgisini daha kolay çekeceksiniz. Alışveriş sitenizin görünümünden, kullanabileceğiniz renklere kadar hepsi uzmanlar tarafından hazırlandı ve sizin kullanımınıza sunuldu. Gerçekten çekici bir sanal mağazaya sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Ürünlerinizi Ekleyin

İster bir tane isterseniz bin tane ürününüz olsun, hiç fark etmez, Ganipara ile ürünlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Eğer Facebook'a fotoğraf eklemeyi başarabiliyorsanız, Ganipara'ya da ürünlerinizi kolaylıkla ekleyip satışa sunabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için tıklayın

Ödeme Altyapıları

Farklı ihtiyaçlara göre farklı özelliklerde ödeme altyapılarını kullanarak müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinden, havale ile ödemeye, kredi kartı ile tahsilattan, PTT ile ödemeye kadar birçok farklı ödeme altyapısı kullanımıza hazır olarak sunulmaktadır.

Kataloglar

Ürünlerinizi, özelliklerine göre farklı gruplar altında toplayabilirsiniz. Ganipara içindeki esnek gruplama özelliği sayesinde, müşterilerinizin aradıkları ürünleri, kategorilerine göre sınıflandırılmış olarak görecekler.

Sayfalar

Ganipara, size sadece bir alışveriş altyapısı sunmaz, bunun yanısıra bir web sitesinde ihtiyacınız olabilecek bir içerik yönetim sistemine de sahip olursunuz. Bir taşla iki kuş vurmak buna denir! Ganipara ile oluşturacağınız sanal mağazanızda sayfalar oluşturarak müşterilerinize kendiniz veya ürünlerinizle ilgili bilgi veren sayfalar oluşturabilir, bu sayfaları menüler içinde kolaylıkla gruplayabilirsiniz.

Menüler

Seçtiğiniz sayfa tasarımına göre farklı özellikte menüler, müşterilerinizin aradıklarını bulmalarında kolaylık sağlar. Aynı anda birden fazla menü oluşturarak, ayrı konuları gruplayabilirsiniz. Örneğin sayfanızın üstündeki menüde ürünlerinizi sergileyebilir, diğer bir menüde ise kendiniz veya mağazanız ile ilgili konuları gruplayabilirsiniz.

Stok Yönetimi

İyi bir mağazanın stoğunu yönetebilmesi gerekir. Ganipara, size stoklarınızı yönetebilmeniz için kolay araçlar sunar. Stoklarınızı görüntüleyebilir, tükenen ürünleri satıştan kaldırabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Müşteriler ile ilişkilerinizi onlarla belli aralıklarla iletişime geçerek daha da sağlama alabilirsiniz. Müşteri listelerinizi tek bir yerden yönetebilmek, bu listeleri filtreleyerek çıktısını alabilmek, müşteri ilişkileri yönetiminde size kolaylık sağlar.

Eposta Şablonları

Müşterilerizi bizden daha iyi tanırsınız. Müştelerinize, örneğin, alışveriş yaptıklarında gönderilecek epostanın daha özel olmasını isteyebilirsiniz. İşte tam de bu sebeple, Ganipara'da, müşterilerinize gönderilen epostaları tamamen özgün bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  • Ganipara alışveriş sitesi açmak için en iyi çözüm. Tavsiye ederim

    Melike

  • Ürünlerimi internetten satmak için ihtiyaç duyduğum tek websitesi

    Orçun

Yukarı